W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Festynie Siedleckim pt. Pożegnanie Lata, który odbędzie się na terenach Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku w najbliższy piątek, 22 września od 15.00 do 18.00.
Czternastka🙂 jest partnerem wydarzania, a reprezentować nas będą uczniowie klasy VIIIA, tworzący, wraz z Panią Katarzyną Fedorowicz, stoisko English Time🇬🇧. Uczniowie klas VIIB, VIA, VIA I VIIIA, pod opieką Pani Marty Brozdowskiej, zaprezentują na scenie naszą ulubioną belgijkę👀 oraz występy wokalne🎤🎤 - zapraszamy do kibicowania:) im ok. 16.30. Kulinarne smaki PRL-u zaserwuje super trio AiO - Panie Aneta Bogdańska, Katarzyna Kruszyńska i Pan Michał Kudłacz.
Tuż przed festynem, o godz. 13.30 wystąpi teatr Qfer, z przedstawieniem dla uczniów klas 0-III. Szczegóły na plakacie...