Uczniowie klasy IIA dodatkowo rozwijają swoje plastyczne zdolności podczas zajęć dodatkowych Kuźnia Talentów, prowadzonych przez Panią Małgorzatę Głowienkę. Młodzi artyści i ich prace są często nagradzni na konkursach plastycznych różnych szczebli.

• Ostatnio brali udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Wiosna w Sopocie, który zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie. Na konkurs wpłynęło 315 prac z województwa pomorskiego.
Jury w składzie: Karolina Olszewska-Prusak – dyrektorka MDK Sopot, artysta plastyk Przemysław Chodań – pracownik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Sopotu, artysta plastyk Małgorzata Witek – nauczycielka MDK Sopot wyłoniło laureatów i przyznało wyróżnienia.
W kategorii kl. I-III nagrody otrzymali uczniowie kl. IIA: Adam Jarosz -  III miejsce,  Alicja Andrzejewska - wyróżnienie, Milan Mytkowski - wyróżnienie.
Zapraszamy do fotogalerii...

• Zimą - konkurs plastyczny Zimowe zabawy