Tydzień Szczęścia okiem kamery... - kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć film z całego tygodnia.

W dniach 20 - 26 września nasza szkołą bierze udział  w II Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole.

Co planujemy?

Dzień Dobrego Humoru

Każda lekcja będzie się rozpoczynała od wylosowania i przeczytania żartu przez nauczyciela.

Dzień Życzliwości i Wdzięczności

Rozdane zostaną kartki ze skrzynki na miłe słowa, która znajduje się pod biblioteką.

„W krawacie nie pytacie” Dzień Krawata

Każdy, kto założy krawat nie będzie pytany oraz zostanie zwolniony z niezapowiedzianych kartkówek.

Dzień na opak

Zachęcamy do ubrania się w jak najdziwniejszy sposób. Kreatywność mile widziana. Na lekcjach można usiąść tak, jak nam wygodnie (z uwzględnieniem bezpieczeństwa i szacunku wobec innych).

Łapiemy endorfiny – oczywiście na sportowo:)

Dodatkowo klasy i ich wychowaczynie proponują coś specjalnego:  IV A - Cichy przyjaciel, IV B - Dzień Dobrych Wiadomości – wyłapywanie i przekazywanie dobrych wiadomości.

Święto Dobrego Smaku. Lekcja j. polskiego przy herbacie. Święto Wdzięczności – wyrażenie wdzięczności koleżankom i kolegom z klasy.

Święto Życzliwości. Redagowanie listu skierowanego do osób, które się tego nie spodziewają. Nagranie krótkiego, 2-3 minutowego filmu z odpowiedzią na pytanie: Czym jest dla mnie szczęście w szkole?

VIII D - Kanapki szczęścia...