Obiady w naszej szkole przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowany personel.Od roku szkolnego 2016/17  należymy do gdańskiego programu JeMY Zdrowo, którego celem jest poprawa jakości posiłków w gdańskich szkołach i przedszkolach. Posiłki są smaczne i odpowiednio zbilansowane, a tygodniowy jadłospis można spawdzić online.

Cena dwudaniowego obiadu dla ucznia – 7 PLN;   śniadanie - 3,50 PLN, podwieczorek -  2 PLN (dotyczy oddziałów przedszkolnych).

• klasy I-VIII - obiady w październiku: 147 PLN

• oddziały przedszkolne: informacje wklejane są dzieciom do dzienniczków.

Wpłat można dokonać jedynie  przelewem na indywidualne  konto żywieniowe wysłane każdemu imiennie.

Prosimy o terminowe dokonywanie opłat – do 10 każdego miesiąca.

WAŻNE!
W przypadku nieobecności  dziecka na obiadach prosimy o samodzielne nieodliczanie należności za opuszczone posiłki.

W sprawie weryfikacji opłat za obiady prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu lub biura intendentki.
W sprawie odsetek naliczanych za nieterminowe wpłaty prosimy o zgłaszanie się do biura intendentki.