21 marca świętowaliśmy w Czternastce I Dzień Wiosny🌿🎋 oraz Dzień Samorządności🛠 🙃.
Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs Mam Talent 🤸🤹‍♀️🩰🎤🎹🎻dla klas IV-VI. Uczniowie zaprezentowali przeróżne talenty! Od tańca, przez śpiew, stand up, grę na wielu instrumentach, układanie kostek Rubika, przeplatanie neoliny po skoki przez przeszkody. Jury w składzie Pani Eliza Szulia, Pan Michał Sokołowski oraz Krzysiek Ilasiewicz z klasy VIA wyłoniło troje zwycięzców:
1. miejsce 😀Daria Vradina VC
2. miejsce 😀Hubert Bąkowski IVA
3. miejsce 😀Oktawian Hajduk VC
Nagrodę publiczności🤩🤩 otrzymała Daria Vradina! Gratulujemy odwagi i talentu wszystkim występującym!👏👏👏
Brawa należą się również prowadzącym konkurs🎤: Paulinie Budzyń i Adamowi Bonie z VIA oraz ekipie TV14🎬, która nie tylko filmowała imprezę, ale również przeprowadzała w kuluarach wywiady z artystami. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwała opiekunka SU Pani Magdalena Kwiatkowska.
Kolaż zdjęć z konkursu Mam talent, uczniowie występują w sali gimnastycznej, na tle intensywnie zielonej błyszczącej kotary oraz ekranu z wyświetlonym napisem Mam Talent.Kolaż zdjęć z konkursu Mam talent, jury podczas obrad, uczniowie występują w sali gimnastycznej, na tle intensywnie zielonej błyszczącej kotary oraz ekranu z wyświetlonym napisem Mam Talent.Kolaż zdjęć z konkursu Mam talent, uczniowie występują w sali gimnastycznej, na tle intensywnie zielonej błyszczącej kotary oraz ekranu z wyświetlonym napisem Mam Talent.
Kolaż zdjęć z konkursu Mam talent, uczniowie występują w sali gimnastycznej, na tle intensywnie zielonej błyszczącej kotary oraz ekranu z wyświetlonym napisem Mam Talent.Kolaż zdjęć z konkursu Mam talent, uczniowie występują w sali gimnastycznej, na tle intensywnie zielonej błyszczącej kotary oraz ekranu z wyświetlonym napisem Mam Talent.Kolaż zdjęć z konkursu Mam talent, uczniowie występują w sali gimnastycznej, na tle intensywnie zielonej błyszczącej kotary oraz ekranu z wyświetlonym napisem Mam Talent.