Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy pięknymi sukcesami sportowymi w różnych dziedzinach:

1. Rugby TAG i sukces SP14 pod barwami Nowej Zelandii! 🏈 Zajęliśmy V miejsce w mocno obstawionym turnieju Pucharu Gdańska. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VB i VC oraz trenerka Dagna Westfeld. Gratulujemy 🔥🔥😎👌
    Kolaż zdjeć z zawodów rugby

2. 6 września uczniowie pod opieką Pań Patrycji Adamiak i Joanny Gałaj uczestniczyliśmy w Festynie Lekkoatletycznym na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Zajęli wysokie miejsca - wszyscy spisali się rewelacyjnie😊, stając wielokrotnie na każdym stopniu podium.
    14 września ta sama ekipa pojwiła się na pierwszym etapie Gdańskich Czwartków Lekkoatletycznych, gdzie również osiągnęli fantastyczne wyniki😃. Paulina Budzyń zajęła wysokie II miejsce na 600 m z nową życiówką 1 min 56 sek👀. Tuż za jej plecami na III miejscu uplasowała się Liwia Grubba. Brawa należą się wszystkim startującym!👏
    Wiemy, żetTo jeszcze nie koniec. Czekamy z niecierpliwością na kolejny start.
    Kolaż zdjęć z zawodów lekkoatletycznych - uczniowie na bieżniKolaż zdjęć z zawodów lekkoatletycznych - uczniowie na podium.Nasza drużyna na zdjęciach grupowch