Konstytucja 3 Maja - świętujemy rocznicę uchwalenia Ustawy Zasadniczej.
Korytarze Czternastki ozdobiły liczne plakaty, gazetki i biało-czerwone kotyliony i flagi. Przypominaliśmy sobie, jak ważnym dokumentem jest konstytucja oraz jak długą i burzliwą historię mają polskie konstytucje wraz z pierwszą - Konstytucja 3 Maja.
Konstytucja naszej klasy - konkurs międzyklasowy. 📄🇵🇱
Święto Konstytucji 3 Maja obchodziliśmy w tym roku, zapraszając uczniów do stworzenia ich własnych klasowych konstytucji.
Konkurs "Konstytucja naszej klasy" wygrał projekt VIB.
Klasy VIIIA oraz IVA otrzymały wyróżnienia.
Uroczystość ogłoszenia wyników uświetnił występ chóru przygotowany przez p. Martę Brozdowską.
Konkurs "Konstytucja naszej klasy" został zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Jego celem było poszerzenie wiedzy na temat konstytucji i zwiększenie świadomości o ważności tego dokumentu.
Projekt wraz uczniami IVA zrealizowały panie: Anna Dargiewicz, Teresa Janowska, Karolina Nienałtowska.