Obiady w naszej szkole przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowany personel.Od roku szkolnego 2016/17  należymy do gdańskiego programu JeMY Zdrowo, którego celem jest poprawa jakości posiłków w gdańskich szkołach i przedszkolach. Posiłki są smaczne i odpowiednio zbilansowane, a tygodniowy jadłospis można spawdzić online.

Od września 2020 r., ze względu na sprawną organizację żywienia uczniów reżimie sanitarnym, nasze obiady są jednodaniowe - ale nadal pyszne i wartościowe. Proponujemu uczniom różnorodne dania z mięsa lub ryby z kaszą, ryżem, makaronem lub klasycznie - z ziemniakami, pierogi lub naleśniki, a raz w tygodniu aromatyczną i pożywną zupę.

Cena obiadu dla ucznia  4,50 PLN;   śniadanie - 3,5 PLN, podwieczorek - 2 PLN (dotyczy oddziałów przedszkolnych)

Opłata za wrzesień 2020 r.:

• klasy I-VIII - obiady: 81 PLN;

• oddziały przedszkolne, obiady:  81 PLN; śniadania: 63 PLN; podwieczorki: 36 PLN.

Wpłat można dokonać jedynie  przelewem na indywidualne  konto żywieniowe wysłane każdmu imiennie.

Prosimy o terminowe dokonywanie opłat – do 10 każdego miesiąca.

WAŻNE!
W przypadku nieobecności  dziecka na obiadach prosimy o samodzielne nieodliczanie  należności za opuszczone posiłki.

W sprawie weryfikacji opłat za obiady prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu lub biura intendentki.
W sprawie odsetek naliczanych za nieterminowe wpłaty prosimy o zgłaszanie się do biura intendentki.