Akcja Lato w pełnym rozkwicie!
Skończył się 1. turnus półkolonii w Czternastce. Pierwszy dzień to czas na wakacyjne przystrojenie sali w stylu funky😉. Wtorek poświęcony był gdańskim legendom - powstały świetne prace plastyczne. W środę - po wizycie uczniów w Muzeum Bursztynu -  na drzwiach sali lekcyjnej zaroiło się od owadów zamkniętych w bursztynie...
Zapraszamy do galerii Akcji Lato...

Czwartek był dniem Japonii - kraju Kwiatu Kwitnącej Wiśni. Były japońskie zwroty, ciekawostki, spacer śladami Japonii w Gdańsku oraz prace plastyczne, a na nich... kwitnące wiśnie.
W piątek - Dania, więc musiało być Lego...
Kolaż zdjęć z pracami uczniów - konstukcje z klacków Lego. Na środkowym zdjęciu dziewczynka przbrana jest za duży czerwono-biały klocek Lego.
Kolaż zdjęć z pracami uczniów - konstukcje z klacków Lego.
A jak wygląda 2. turnus?
Drugi dzień - wtorek  był pełen wrażeń. 😃
Niecodzienne zjawiska w muzeum iluzji DeJa Vu Muzeum spowodowały, że włosy stawały dęba, a meble zrobiły się dziwnie wielkie - istny Matrix. 🙃 W szkole zaś z portretów zatopionych w Bałtyku statków wykonanych przez półkolonistów powstała wspaniała galeria podmorska⚓️⚓️
Grupa uczniów zwiedza muzeum iluzji - na zdjęciach widać rówżne atrakcje muzeum.
Kolaż zdjęć z muzeum   intensywnie zielone i niebieskie sfekty świetlne kojarzą się z filmem Matrix/
Kolaż zdjęć, które przedstawiają prace plastyczne przedstawiające okręty zatopione w Bałtyku.
Trzeciego dnia – sport i konkurencje drużynowe. Ruch, emocje, rywalizacja i dobra zabawa. 🤸‍♂️🤸‍♂️
Kolaż zdjęć z zajęć sportowych w sali gimnastycznej. Dwie drużyny uczniów  z edukacji wczesnoszkolnej rywalizują w konkurencjach z przeszkodami.