Nasza szkoła bierze udział w ogólnoplskim projekcie badwczo-edukacyjnym Granie na ekranie rekomendowanym prze Kuratorium Oświaty.

Celem projektu realizowanego przez Fundację Dbam o mój z@sięg we współpracy z Fundacją Lotto im. Haliny Konopackiej jest zdobycie aktualnej wiedzy na temat używania gier cyfrowych przez dzieci i młodzież oraz edukacja w zakresie odpowiedzialnego grania.

Udział w badaniach jest bezpłatny i niesie wiele korzyści. Otrzymamy miedzy innymi induwidualną diagnozę i bezpłatne materiały edukacyjne. Udział w badaniu może wziąć uczeń, który uczęszcza przynajmniej do klasy czwartej szkoły podstawowej. Projekt zostanie przeprowadzony wśród uczniów klas IV - VIII jeszcze w tym roku szkolnym (za zgodą Rodziców). Wszyscy Rodzice otrzymają stosowne informacje drogą elektorniczną.

Więcej  na temat projektu znajduje się w załączniku oraz na stronie internetowej: dbamomojzasieg.com/granienaekranie/