4 września nastąpiło uroczyste otwarcie wyjątkowej przestrzeni w naszej szkole - strefy komfortu i relaksu Chill Room. Otwarcia dokonała Pani Dyrektor Ilona Orzechowska wraz z Radnym Panem Piotrem Dzikiem w obecności przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, Rodziców i Nauczycieli.
Dzięki wielkiemu Radnego Piotra Dzika, który przekazał fundusze szkole oraz grantom wypracowanym przez Samorząd Uczniowski pod opieką Panią Magdaleny Kwiatkowskiej powstała elegancka, wyciszona salka z doskonale zaaranżowaną przestrzenią. Wygląd pomieszczenia - wg projektu uczniów jest zasługą Panów Konserwatorów - Michała i Rafała. Serdecznie dziękujemy:)
Z przestrzeni będą korzystać uczniowie podczas przerw, nauczyciele z grupami uczniów w trakcie lekcji.
Takie rzeczy - tylko w Czternastce!
Na zdjęciach widać nauczycieli i uczniów biorących udział w otwarci nowego pomieszczenia w szkole. Jest czerwon wstęga. Wszyscy się uśmiechają.