Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym konkursie Christmas Card – Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa.

1. PRZEPISY OGÓLNE

1.1. Konkurs jest przygotowany, przeprowadzony i organizowany przez Szkołę Podstawową nr 14 w Gdańsku. Organizatorami są: Marzena Kucharczyk i Katarzyna Fedorowicz.

1.2. Cele konkursu: – popularyzowanie jęz. angielskiego; – zwrócenie uwagi na naukę jęz. angielskiego; – rozwijanie umiejętności dzielenia się własnymi pomysłami; – pobudzanie wrażliwości oraz kreatywności uczniów; – kształtowanie wrażliwości na tradycje świąteczne; – wyrażanie odczuć w formie plastycznej.

1.3. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Gdańsku.

1.4. Temat konkursu: CHRISTMAS CARDS WITH WISHES (kartki świąteczne zawierające życzenia w języku angielskim).

1.5. Prace powinny być wykonane w języku angielskim dowolną techniką, format pracy: A5 (format zeszytu szkolnego), otwierana.

1.6. Każda kartka powinna zawierać wewnątrz życzenia w języku angielskim.

1.7. Prace powinny być podpisane na odwrocie. Opis powinien zawierać następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, klasa.

2. ZASADY I SPOSÓB ZGŁASZANIA PRAC KONKURSOWYCH

2.1. Prace należy dostarczyć osobiście do pani Marzeny Kucharczyk, Katarzyny Fedorowicz lub do nauczyciela uczącego do 19 grudnia 2022 r.

2.2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 grudnia 2022 r. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na korytarzu szkolnym w Szkole Podstawowej nr 14 w Gdańsku.

2.3. Komisja Konkursowa nagrodzi 3 najlepsze prace.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorkami konkursu.