Parada Niepodległości 11 listopada 2022 r. 🇵🇱
Wspaniała społeczność Czternastki: Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele wzięła udział w Siedleckiej i Gdańskiej Paradzie Niepodległości. Już po raz trzeci wspólnie maszerowaliśmy ulicami Gdańska.
Dołączyliśmy do Siedleckiej Parady organizowanej przez Radę Dzielnicy Siedlce i razem w rytm orkiestrowej muzyki przeszliśmy ulicą Kartuską oraz Nowe Ogrody pod pomnik króla Jana III Sobieskiego. Następnie dołączyliśmy do Gdańskiej Parady Niepodległości, która ruszyła ulicami Starego i Głównego Gdańska już po raz dwudziesty. Odśpiewaliśmy wspólnie Hymn Polski i uśmiechaliśmy się do wspólnego zdjęcia.
Dziękujemy za liczne przybycie naszym Uczniom, Rodzicom, Gościom😍
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie Siedleckiej Parady Radzie Dzielnicy Siedlce, a szczególne podziękowania kierujemy do pana Andrzeja Wardziaka.
Życzymy udanego, rodzinnego świętowania Dnia Niepodległości.

Tekst: Agnieszka Mencel
Zdjęcia i film: Gabriela Mencel, absolwentka Czternastki Agnieszka Mencel.