Festyn Siedlecki był naprawdę udany pod względem atrakcji, atmosfery i frekwencji uczestników. Sprzyjała nam pogoda, zaangażowanie społeczności lokalnej i partnerów, a przede wszystkim dobra współpraca grup: rodzice- uczniowie-nauczyciele Czternastka. Zachęcamy Państwa do obejrzenia licznych fotorelacji  na szkolnym fb.

Bardzo! dziękujemy Panu Andrzejowi Stawickiemu za  współprowadzenie festynu; kierującym Kawiarenką Paniom Joannie Bąkowskiej oraz Paulinie Mashur, Pani Beacie Gromadzkiej za wsparcie kulinarne oraz Pani Renacie Krefft za użyczenie namiotu.

Imienna lista podziękowań dla Rodziców zaangażowanych w festyn, podobnie jak w ubiegłych latach jest długa😊, więc zamieszczamy ją na pod linkiem: Podziękowania

W imieniu Wychowawców i Dyrekcji dziękujemy również wszystkim Uczniom, na których można było liczyć. Dzieci przekazały fanty na loterię, fantastycznie i z wielką energią wystąpiły na scenie, prowadziły klasowe stanowiska oraz zaangażowały się
w prace organizacyjne.