Muzyka

Zespół Czternastki w składzie: Martyna Bąkowska i Zofia Budzyń (7B), Maja Dargiewicz i Victoria Żuchowska (7C) oraz Wiktoria Goska (8A) wyśpiewał PIERWSZE miejsce w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym Polska - moje miejsce, mój kraj w kategorii zespół klas V-VIII zorganizowanym przez Międzyregionalną Sekcję Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Gdańsku. Nasze Uczennice udzieliły też wywiadu dla TVP Gdańsk.
Jednocześnie gratulujemy wspaniałego występu konkursowego Adrianowi Reptowskiemu z klasy 6 C.

Nauka

Stypendium  Prezydenta Miasta Gdańska za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2018/19 otrzymały:
Adrianna Kordowska, absolwentka oraz Paulina Jabłońska i Ania Szostek z kl. V D.

Uczeń klasy VIII B - Jakub Nicgorski dostał się trzeciego (najwyższego już) etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy osiągnięcia tytułu laureata!

Sport

Uczniowie naszej szkoły w sobotę 30.11.2019 r. wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Gdańska w lekkoatletyce.
Brązowy medal na 1000 m wywalczył
Borys Szemiel z kl. 6D, na tym samym dystansie, tuż za podium -  4 miejsce zajął Szymon Bieliński z kl. 6C.

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/19 otrzymali:
Martyna Bąkowska z kl. VII B i Aleks Bajkowski z kl. VII C (wręczenie 14 grudnia - czekamy na zdjęcia!)