Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Czternastce. 🥰
Za nami radosne atrakcje. Łapaliśmy endorfiny, tańcząc na boisku i relaksowaliśmy się przy muzyce z różnych stron świata. Mogliśmy podzielić się motywacyjnymi sentencjami z kolegami i koleżankami. Niektórzy uczniowie przyszli do szkoły w specjalnie skomponowanych strojach, w których wyrazili swój styl i osobowość. Bliżej poznaliśmy kultury kilku krajów. Dużym wyzwaniem był Dzień bez Plecaka. W szkole pojawiły się transportery, walizki, torby, poszewki, pudła, a nawet garnki, w których można było spakować zeszyty, książki i piórniki😍.
Projekt przygotowali: pani psycholog Edyta Walas, pan pedagog Tomasz Betcher, pani Anna Rżyska oraz uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego z opiekunką panią Agnieszką Mencel.