1. Zdalne nauczania dla uczniów klas I-VIII potrwa do 3 stycznia 2021 r.
  2. W tym czasie obowiązuje stacjonarny plan lekcji, a zajęcia odbywają się z wykorzystaniem Microsoft Teams.
  3. Uczniowie, którzy ze względu na warunki domowe nie mogą uczyć się zdalnie, korzystają z tej możliwości w szkole, z wykorzystaniem szkolnego sprzętu.
  4. W czasie zdalnego nauczania w kalasach IV-VIII obowiązuje Regulamin zdalnego nauczania w SP14, wypracowany w ubiegłym roku szkolnym, z kilkoma  zmianami. Zmiany związane są z aktualizacją przepisów prawa oraz z koniecznością zapewnienia  uczniom  i nauczycielom możliwości bezpiecznej i efektywnej pracy online.
  5. Zasady pracy zdalnej w klasch I-III zostały spisane w Regulaminie zajęć zdalnych w edukacji wczesnoszkolnej.
  6. Uczniowie IV-VIII mają możliwość uzupełniania braków oraz poprawiania ocen w czasie konsultacji indywidualnych online z nauczycielem według ustalonego trybu i harmonogramu.
  7. Uczniowie mogą brać udziała w akcjach wolontariackich oraganizowanych zdalnie - zobacz: Propozycje wolontariatu na czas zdalnego naucznia.
  8. Zaplanowany przez poszczególnych nauczczycieli (do realizacji tygodniowej) zakres  materiału z danego przedmiotu znajduje się na podstronie tygodniowy zakres materiału.

Zdalne nauczanie w klasach I-III - wskazówki techniczne dla Rodziców.