Grupa Ob w tym roku szkolnym przystąpiła do projektu "Piękna Nasza Polska Cała"; realizuje tym samym innowację Pani Justyny Milczarek. Projekt rozpoczęlismy od stworzenia kącika patriotycznego, na którym znalazły się najważniejsze informacje - nasze symbole narodowe, herb naszego miasta oraz mapa Polski gotowa do wymiany pocztówkowej. We wrześniu wykonaliśmy również herb naszego miasta - Gdańska. Praca zajęła nam 2 tygodnie, ale efekt przerósł nasze oczekiwania, więc było warto. W październiku byliśmy na Farmie Dyń, gdzie mogliśmy probowac specjałów przygotowanych z dyń, ale tez świetnie bawić się realizując zadania. Poznaliśmy również Patrona Naszej Szkoły - Księdza Grzegorza Piramowicza. Chętnie układalismy rówinież  puzzle zwiazane z naszym miastem oraz uczyliśmy się wiele  o przyrodzie polskiej.

W listopadzie również dużo się działo w naszej grupie. Dumnie pokazaliśmy, że jesteśmy patriotami, śpiewając hymn oraz wykonujac wiele prac zwiazanych z tym tematem. Poza jesiennym pracami, obchodziliśmy Dzień Jeża oraz Dzień Misia. Z tej okazji gościliśmy Panią Marylę z biblioteki, która chętnie opowiedziała nam o tym dniu. Udało nam się wykonać również prace na szkolny konkurs na najpiękniejszego misia. Mielismy okazję oglądać bajkę o Misiu Uszatku. Poza tym uczestniczyliśmy w warsztatach pszczelarskich oraz ekologicznych warsztatach dofinansowanych ze środków unijnych, na których uczyliśmy się poprawnie segregować odpady. Mówiliśmy także o prawach dziecka. Wykonaliśmy gdańskie kamieniczki, a także wspólnie z Panią kartki dla Bohaterów Powstania Warszawskiego, które powędrowały do seniorów w ramach ogolnopolskiej akcji.