10 października 2022 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa. Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne zielniki, lapbooki i zdjęcia wybranego drzewa. Pogłębili swą wiedzę na temat różnorodności drzew, znaczenia lasów dla życia wszystkich organizmów. Wystawę prac uczniowskich wszyscy chętnie oglądali. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, choć wybór był trudny. Posadziliśmy także krzew w szkolnym ogródku. Dziękujemy uczniom za wszystkie prace, pani Anecie i panu konserwatorowi za pomoc przy sadzeniu.

Iwona Furmańczuk

Zdjęcie przedstawia wystwę prac uczniów - lapbooki na temat drzew i lasów przyczepione do gazetki ściennej.Na zdjęciu widać wystawę - fotografie drzew na gazetce ściennej.

Na zdjęciu widać  lapbooki uczniów na temat drzew na wystawie.Zdjęcia przedstawiają prace plastyczne uczniów na temat drzew.