Bal ósmoklasistów w Szkole Podstawowej nr 14 był prawdziwie magicznym wydarzeniem, pełnym radości, tańca i niezapomnianych chwil. Uroczystość rozpoczęła się dostojnym polonezem, który młodzież wykonała z gracją i elegancją, wzbudzając zachwyt zgromadzonych Rodziców i Gości.

Od pierwszych dźwięków muzyki, parkiet był pełen energii i entuzjazmu. DJ serwował doskonałe utwory, którym nikt nie mógł się oprzeć. W przerwach między tanecznymi szaleństwami odbyły się emocjonujące kalambury 'klasa na klasę'. Po zaciętej rywalizacji, zwycięzcami okazała się klasa VIIIA - wielkie brawa!

Kolejnym ekscytującym momentem był konkurs na króla i królową balu. Po burzliwych naradach i głośnych aplauzach, tytuł ten przypadł reprezentantom klasy VIIIB, którzy zaprezentowali się znakomicie i zdobyli serca wszystkich uczestników.

Na zakończenie tego niezapomnianego wieczoru, w blasku zimnych ogni, wszyscy uczestnicy poczuli magię chwil, które na zawsze pozostaną w ich pamięci. Z tą samą radością i energią towarzyszącymi im na parkiecie, ósmoklasiści wkraczają w wakacje, gotowi na nowe wyzwania i przygody.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia na dalszej drodze!

Zapraszamy do galerii balu... - wystarczy kliknąć:)