18 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty z robienia toreb, które są częścią projektu Siedlce pakują do swojego. Celem warsztatów była zachęta mieszkańców i mieszkanek dzielnicy do rezygnacji z jednorazowych opakowań. Wspólnie z dziećmi udowodniliśmy, że nie jest to trudne i nie musi być drogie. Podczas warsztatów dzieci wykonały torby na zakupy z niepotrzebnych już t-shirtów, dając im w ten sposób drugie życie. W trakcie wykonywania toreb odbył się mini wykład o plastiku i jego wielorazowych zamiennikach. Zrobione torby przekazaliśmy do siedleckiego warzywniaka, gdzie będą służyły osobom, które zapomniały o swoich:)
Warsztaty poprowadziła Pani Agnieszka Żarkiewicz.
 Kolaż zdjęć z warsztatów. Prowadząca i uczestnicy wykonują torby  Kolaż zdjęć z warsztatów. Prowadząca i uczestnicy wykonują torby
 Kolaż zdjęć z warsztatów. Prowadząca i uczestnicy wykonują torby Kolaż zdjęć z warsztatów. Prowadząca i uczestnicy wykonują torby