W środę, 22 czerwca  2022 r. w Czternastce  odbędzie się  zbiórka elektroodpadów. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można przynosić i przywozić do szkoły od godziny 7.00 do 13.00.
Elektrośmieci prosimy składować na specjalnie odgrodzonej części parkingu za klombem przy bramie wyjazdowej. Pracownicy szkoły i uczniowie będą Państwa informowali o miejscu składowania oraz otwierali bramę w razie potrzeby. Do elektroodpadów należą baterie, żarówki LED (tylko!),  sprzęt elektryczny i elektroniczny. Do elektroodpadów nie zaliczamy tonerów ani starych żarówek.

W ramach programu Moje miasto bez elektrośmieci  za oddane materiały otrzymujemy punkty, które wymieniamy na pomoce szkolne. Za październikową zbiórkę otrzymaliśmy pufy wypoczynkowe dla dzieci ze świetlicy i oddziałów przedszkolnych.

Zapraszamy do akcji!